Ons team

samenstelling team

Bauke Waslander – interim-directeur    dir@obstheothijssen.nl   0592-820620

team onderbouw:

Helen van der Velde – unitleider   helen.vandervelde@obstheothijssen.nl 0592-820622

Elly Modderman-Wiersma   elly.modderman@obstheothijssen.nl groep 1/2a

Gerdy Schoonbeek   gerdy.schoonbeek@obstheothijssen.nl  groep 1/2b

Lisette Grondhuis   lisette.grondhuis@obstheothijssen.nl groep 1/2c

Gea Ensing  gea.ensing@obstheothijssen.nl  groep 1/2d

Sigrid de Lange-Meinders    sigrid.meinders@obstheothijssen.nl    groep 3

Dewie Drent-Nout   dewie.nout@obstheothijssen.nl   groep 4
Kim Kruizinga   kim.kruizinga@obstheothijssen.nl groep 4 (vervanging i.v.m. zwangerschapsverlof Dewie)

Tineke Berger  tineke.berger@obstheothijssen.nl ondersteunende leerkracht voor groep 3+4
team bovenbouw:

Heleen Achterop – unitleider   heleen.achterop@obstheothijssen.nl   0592-820624

Stieneke Buunk  stieneke.buunk@obstheothijssen.nl groep 5

Bart Zantingh  mailto:bart.zantingh@obstheothijssen.nl groep 6

Pascal Wallinga   pascal.wallinga@obstheothijssen.nl  groep 7

John Feiken   john.feiken@obstheothijssen.nl   groep 8

Kim Kruizinga  kim.kruizinga@obstheothijssen.nl vervanging ouderschaps- en seniorenverlof  en extra ondersteuning groep 5,6,7,8

Milou Zwikker  milou.zwikker@obstheothijssen.nl vervanging ouderschapsverlof, woensdag groep 1 / 2b

Reinier Nobel   reinier.nobel@obstheothijssen.nl ondersteunende leerkracht groep 5, 6, 7, 8

Mary Posthumus  mary.posthumus@obstheothijssen.nl  ondersteunende leerkracht groep 5,6,7,8

0verig:

Wendy Burger  wendy.burger@obstheothijssen.nl  administratie

Vladimir Wensing   vladimirwensing@hotmail.com   vakleerkracht gymnastiek

Janno Ottens   janno.ottens@obstheothijssen.nl   conciërge

Ahmedgol Safi   assistent conciërge